kõik kategooriad

JWELL kinkis Jurongi kutsekoolile ekstrusiooni testimismasina Kooli-ettevõtete koostöö süvendamine

Aeg: 2023-02-17 Tabamused: 23

natuke

1

13. veebruaril külastas Liyang JWELL Industriali rühm koolijuhte ja õpetajaid eesotsas Jurongi kutsekooli asedirektor Chen Chunhua, vastuvõtu- ja tööhõiveameti direktori Wang Pingiga ning elektriosakonna direktoriga Zhu Yangxingiga. Parkige juhendamiseks. JWELL Machinery peadirektor Liu Chunhua, inimressursside osakonna minister Yu Hui, JWELL klassi õppealajuhataja hr Zang Guohua ja Jurongi tehnikakeskkooli silmapaistvad vilistlased võtsid uurimisrühma soojalt vastu.

2

JWELL Machinery on teinud Jurongi Tehnikakeskkooliga koostööd alates 2001. aastast, alustades õpilaste praktikakohtade korraldamisest. Pärast enam kui 20-aastast uurimist ja praktikat on see moodustanud kooli ja ettevõtteid ühendava põhjaliku koostöömudeli ning alustanud ettevõtete ja koolide ühist haridust. Tee talentide kasvatamiseni.

3

Kohtumisel arutasid Jurongi Tehnikakeskkooli juhid meie ettevõtte kõrgema juhtkonnaga JWELL klassi erialase talendi koolituse kava ja õppekava ülesehitust, et kutseharidus saaks täpselt "seotud" ettevõtete vajadustega.

4

„Treeni kvalifitseeritud praktilisi talente ise!”, JWELL Machinery on koolide ja ettevõtete koostöö teed järginud juba aastaid ning loonud eri tüüpi „JWELL Classes”. Alates 2008. aastast on JWELLi astunud ligi tuhat lõpetajat. Paljud ametikohad ettevõttes on kujunenud ettevõtte selgrooks.

5

Kooli-ettevõtte ühise talendikoolituse rikkalik kogemus on pannud JWELL-i mõistma, et paberil õpitu on pealiskaudne ning seda tuleb teha praktikas. Wei Machinery kinkis Jurongi tehnikakeskkoolile spetsiaalselt ekstrusiooni testimismasina, lootes kasutada ettevõtte kingitud koolitusseadmeid kooli JWELL klassi koolituse uuendamiseks, õppekava uuendamiseks, õpetamisvõime tõstmiseks ja talendikoolituse taseme tõstmiseks. Kooli ja ettevõtte koostöö, et üheskoos talente kasvatada!

6

natuke

Paljastama
WhatsApp Wechat
TOP
0
Päringukorv
    Teie päringukorv on tühi