kõik kategooriad

Jwelli inimesed valmistuvad kevade soojenedes aktiivselt 5. Hiina rahvusvaheliseks plastimessiks

Aeg: 2023-02-20 Tabamused: 23

pilt-1

On õige aeg merele asuda. Valmistume aktiivselt 25.-27. veebruaril Nanjingis toimuvaks Hiina rahvusvaheliseks plastinäituseks, oodates uusi võimalusi turu taastamiseks. Jwell Machinery esitleb uusi fotogalvaaniliste materjalide seadmeid, meditsiinilisi polümeermaterjalide seadmeid, biolagunevast plastist seadmeid, kile ja muid plastikust väljapressimise intelligentseid seadmeid ning terviklahendusi erinevates segmentides. Ootame teid külastama meie boksi 6. saalis.

pilt-2

1997. aastal asutatud Jwell Machinery Manufacturing Co., Ltd. on Hiina Plastmasinatööstuse Assotsiatsiooni asepresident. Sellel on 8 tööstusbaasi Chuzhous, Hainingis, Suzhous, Changzhous, Shanghais, Zhoushanis, Guangdongis ja Tais ning rohkem kui 20 professionaalset tütarettevõtet, mille kogupindala on üle 1,000 mu. Ettevõttes on üle 3,000 töötaja ning suur hulk juhtimistalente ja äripartnereid, kellel on ideaalid, teod ja professionaalne tööjaotus. Ettevõttel on oma intellektuaalomandi süsteem, millel on rohkem kui 1,000 volitatud patenti, sealhulgas enam kui 40 leiutispatenti, ning alates 2010. aastast on talle antud "National High-tech Enterprise", "Shanghai kuulus bränd" ja "National Key New Product". National Key New Product" ja muid tunnustusi alates 2010. aastast. Ettevõttel on kõrge kvaliteediga uurimis- ja arendusmeeskond ning kogenud mehaanika- ja elektrikäivitusinseneride meeskond, samuti täiustatud mehaanilise töötlemise baas ja standardiseeritud montaažitöökoda, mis toodab rohkem kui 3000 igal aastal kvaliteetsete plastist ekstrusiooniliinide komplektid ja ketrusseadmete komplektid.

Ettevõtte peamiste toodete hulka kuuluvad: kõikvõimalikud uued energiaga fotogalvaaniliste materjalide seadmed, meditsiiniliste polümeermaterjalide seadmed, biolagunevast plastist seadmete komplektid, kile tootmisliinid, igasugused plasttorude ekstrusiooniliinid, plastprofiili ekstrusiooniliinid, lehtede ekstrusiooniliinid; sulapuhutud riide tootmisliinid; igasugused ühe kruviga ja kahe kruviga ekstruuderid, igasugused plastist ekstrusioonipead, turustajad, igasugused ekraanivahetajad, peegelrullikud, igasugused plasti ümbertöötlemise abiseadmed ja igasugused plastist õõnesvormimismasinad jne.


EVA/POE päikesekapseldamise kile tootmisliin

pilt-3


Õõnesvormimismasin fotogalvaaniliste ujuvkehade jaoks vee peal

pilt-4


PP/PE fotogalvaanilise elemendi tagalehe tootmisliin

pilt-5


TPU hambaravi ortopeediliste kilede tootmisliin

pilt-6


TPU meditsiinikile tootmisliin

pilt-7


Meditsiinilised pakkimisliinid


pilt-8Meditsiiniliste täppiskateetri tootmisliinid

pilt-9


Plastikust meditsiinilise voodi õõnesvormimismasin

pilt-10


PVC traattoru automaatne rihma- ja pakkimismasinpilt-11TPU nähtamatu autokattekile tootmisliin

pilt-12HDPE ühe kruviga (vahutav) ekstrusiooniliin

pilt-13


PETG mööblispooni lehtede liin

pilt-14


Biolagunev plasttärklisega täidetud modifitseeritud granuleerimisliinpilt-15Puhumisvormimisplaadi seeria õõnesvormimismasinadpilt-16


Suure läbimõõduga HDPE toru ekstrusiooniliin


pilt-17

Paljastama
WhatsApp Wechat
TOP
0
Päringukorv
    Teie päringukorv on tühi