kõik kategooriad
ASA
ASA
ASA
ASA
ASA kile ekstrusiooniliin
ASA kile ekstrusiooniliin
ASA kile ekstrusiooniliin
ASA kile ekstrusiooniliin

ASA kile ekstrusiooniliin


Lähtekoht:Hiina
Tootja nimi:jwell
Certification:ISO CE UL TUV
Konkurentsieelis:
Kõrge kvaliteet, suur võimsus, kõrge stabiilsus, ülemaailmne müügijärgne teenindus, enam kui 30-aastane arenduskogemus
Lisa ostukorvi
Rakendused

ASA-kilet kasutatakse laialdaselt katusekivide valdkonnas selle suurepärase vananemisvastase toime tõttu. See suudab samaaegselt katusekivide töötlemisega realiseerida võrgus termokomposiiti.

Kirjeldus

ASA kilet kasutatakse pakendamiseks ja lamineerimiseks. Plastpakendid ja plastpakenditooted on turul muutumas üha populaarsemaks, eriti aga komposiitplastist elastsed pakendid ja ehitusmaterjalide pinnakatted.

tehnilised nõuded
MUDELJWS90-1500
MATERJALASA materjal
Toote laius1400mm
Toote paksus0.05-0.15mm
Ekstruuderi spetsifikatsioonJWS90 / 30
Mahutavus (max)150-180kg / h


konkurentsieelise

Tänu oma silmapaistvatele vananemisvastastele omadustele kasutatakse ASA-kilet laialdaselt katusekivide valdkonnas. Katusekivide valmistamisel on võimalik saada ühtlase paksusega, värvierinevusteta ja kõrge sidemetugevusega on-line termokomposiiti. See ületab Traditsioonilise koekstrusiooni ASA komposiidi värvierinevus ja vähendab ka tooraine maksumust.

Protsessi etapid

edu

Arvustused
 • PP paksu plaadi ekstrusiooniliin

  Üks kõige usaldusväärsemaid ja usaldusväärsemaid ekstrusioonmasinate tootjaid Hiinas. Suurepärane ettevõte, kellega olen aastaid koostööd teinud. Mul pole kunagi ühegi oma tootega probleeme olnud ja need on toonud mulle sadu tuhandeid jalgu. Soovitan soojalt.

  Savan
  Vietnam
 • PET-lehtede ekstrusiooniliin

  WELL on olnud meie jaoks suurepärane partner läbi aastate. Meie kogemused on hõlmanud suurepärast kliendikogemust, õigeaegseid vastuseid, õiglast hinda ja kiiret pöördumist. Hindan nende pakutavat äri ja soovitan neid igal päeval.

  Mohamed Abo Halima
  Türgi
 • PC päikesepaisteplaat

  Olen JWELLiga töötanud viimased 8 aastat. Nad on minu #1 müüja. Nad pakuvad järjekindlalt suurepärast teenindust ja täiusliku kvaliteediga tooteid... samuti on nad väga toredad inimesed, kellega koos töötada, kes teevad igapäevaselt palju rohkem ja kui on vaja midagi "erilist", on nad alati valmis vastu võtma. minu palve.

  Wael El-Sayed
  Türgi
Tarnetingimused

pakendamine

Paljastama
WhatsApp Wechat
TOP
0
Päringukorv
  Teie päringukorv on tühi